třída Classic

Základní třída materiálů, která je vhodná zejména tam, kde je kladen důraz na nižší cenu při zachování vysoké užitné hodnoty. Díky tomu má celá třída skvělý poměr cena -  výkon.

Tloušťka vrchní vrstvy laku 30 – 45 μm
Tloušťka materiálu 0,5 mm
Váha cca 4,5 kg / m2
Záruka na materiál 20 – 30 let
Záruka na barvu 10 let
Počet barev 9


Matt Polyester 30 μm
| Kvalitní materiál ze „zelené“ řady SSAB Green Coat. Garantovaná vrstva zinku 275 g / m2 zaručuje střešním krytinám vynikající korozní rezistenci, která jej zařazuje na stupeň RC 4 – vysoká odolnost. A to i díky standardně lakované spodní straně plechu 12 μm ochranného polyesteru.
matt polyester

Granite© Quartz 45 μm | Ocelové plechy s povrchovou úpravou Granite® Quartz se vyznačují zejména estetickým vzhledem pohledové strany. Jedná se o strukturu krystalů křemene. Tato úprava je elastická, vyznačuje se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození, odolností proti korozi a zejména zvýšenou odolností vůči UV záření. Záruky jsou poskytovány 20 let na korozi a 10 let na stálost barvy.
classicPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím